Goprimal Summer Camp

The Goprimal Summer Camp: Train, Food & Mediterranean Stranden, wat u nog meer nodig heeft voor deze zomer.

Goprimal Summer Camp

De Goprimal Summer Camp zal plaatsvinden op een van de meest idyllische locaties in Europa, Costa Brava & Alt Maresme, op slechts 25 minuten van Barcelona.

4 dagen training met enkele van de beste lokale coaches in kracht, conditionering en gewichtheffen. Het coachingteam heeft expertise op het gebied van mannelijke en vrouwelijke training en op elk moment heb je minstens 1 coach voor elke 3 personen. Onze groepen zullen maximaal 10 personen zijn, dus we kunnen een training van topkwaliteit voor elk niveau van atleet verzekeren. De prioriteit van ons team is dat je plezier hebt, geniet van de training, je vaardigheden verbetert en de leukste lokale plaatsen in deze prachtige regio ontdekt. Wat een betere manier om uw vakantie door te brengen dan training, terwijl u ook geniet van mediterrane stranden en lokale gastronomie tegen de beste prijs. 1- We beginnen de dag door een duurtraining op het strand of in de nabijgelegen kliffen, een paradijsweergave terwijl we uw bewegingspatronen perfectioneren en aan uw aerobe capaciteit werken. 2- We zullen dan een gezonde en heerlijke snack bieden, zodat u klaar kunt zijn voor de volgende sessie: kracht en gewichtheffen bij een van de beste inkepingfaciliteiten; Lotta crossfit® CANET 3- Lunch is in het Harbor-gebied, waar een specifiek organisch en lokaal source-menu voor jullie heeft geboekt. 4- Om de dag te beëindigen, zullen we de laatste sessie bouwen, gericht op het implementeren van alles wat we tijdens de eerste 2 sessies hebben geleerd in een WOD in onze faciliteit die speciaal volledig is geboekt voor de zomerkampatleten. 5- nachten zijn gratis, dus u kunt genieten van de omgeving zoals u wilt. Desalniettemin zijn we het eens met de lokale zaken om u speciale behandeling en voorwaarden aan te bieden. We zullen u aanbevelen en boeken indien nodig geselecteerde restaurants die de beste lokale gastronomie bieden tegen de beste prijs en service.

Waarom Goprimal Summer Camp

De afgelopen jaren verwelkomen we mensen uit heel Europa die een paar dagen naar Barcelona zijn gekomen, omdat Goprimal een zeer internationaal bedrijf is en we nauw samenwerken met honderden sportscholen, worden we altijd gevraagd waar we gaan voor eten, trainen, accommodatie enzovoort. We realiseerden ons dat we niet alleen konden aanbevelen, maar ook een veel betere ervaring kunnen bieden waarde per geld Als we het hele ding organiseren. Waarom? We hebben een partnerschap aangegaan met lokale bedrijven om een ​​geselecteerde behandeling aan te bieden tegen een optimale prijs. Door de lokale bevolking te zijn, kunnen we omgaan met lokale bedrijven in hun "eigen taal". Dus we krijgen het beste van het beste tegen een betere prijs. Coaches, restaurantes, locaties en accommodaties zijn zorgvuldig geselecteerd, we kijken echt naar elk detail en we zullen uw ervaring onvergetelijk maken. Het eerste kamp vindt plaats van 3e tot 8 augustus, we raden u aan om deze dagen (3e en 8e) te vliegen, aangezien het trainingskamp zal plaatsvinden van de 4e tot 7e - woensdag tot zaterdag. We hebben slechts 6 beschikbare plekken, omdat de andere 8 plekken vooraf zijn geboekt voordat we het kamp lanceren. Bekijk deze link om de volledige informatie van het kamp te bekijken: Goprimal Summer Camp . Boek je plek meteen

 

CrossFit® is een geregistreerd handelsmerk van CrossFit, LLC, dat niet verantwoordelijk is voor onze blog Goprimal Summer Camp